Start Biznes z duszą ENER-MED - medycyna naturalna

Ener-Med - medycyna naturalna

W przychodni ENER-MED - medycyna naturalna przyjmują doświadczeni lekarze:
lek. med.
Aleksandra Kamińska jest absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi i praktykującym specjalistą medycyny rodzinnej i irydologiem. Od lat pogłębia swoją wiedzę z zakresu medycyny chińskiej. Lek. med. Aleksandra Kamińska udziela również porad z zakresu apiterapii, homeopatii, ziołolecznictwa oraz odżywiania w/g pięciu przemian.
Andrzej Janus Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej. Specjalizacja - pediatria I stopnia.
W 2001r zaprzestał wykonywania zawodu lekarza medycyny akademickiej i całkowicie poświęcił się medycynie naturalnej.
Autor książek Nie daj się zjeść grzybom Candida i Postawiłem na zdrowie.
Ener-Med - medycyna naturalna

Lek. med. Aleksandra Kamińska jest absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi i praktykującym specjalistą medycyny rodzinnej i irydologiem. Od lat pogłębia swoją wiedzę z zakresu medycyny chińskiej.
Lek. med. Aleksandra Kamińska udziela również porad z zakresu apiterapii, homeopatii, ziołolecznictwa oraz odżywiania w/g pięciu przemian. Ekspert artykułu "Wyczytane z oka" w Dzienniku Łódzkim.

IRYDOLOGIA
Na podstawie analizy tęczówki oka, irydolog jest w stanie określić ogólny stan zdrowia i rozpoznać zaburzenia nawet w najwcześniejszej fazie rozwoju. Irydologia to przede wszystkim wczesna diagnostyka chorób, na jakie jesteśmy narażeni. Ten dział medycyny naturalnej nie wyklucza współpracy z innymi lekarzami, a czasami wręcz tego wymaga (np. endokrynologami, czy też onkologami). Irydodiagnostyka wskazuje przyczyny występowania poszczególnych dolegliwości u pacjenta i pozwala na rozpoczęcie ukierunkowanego leczenia.

Doświadczony irydolog dostrzeże w naszych oczach większość problemów zdrowotnych. Jest to możliwe dzięki temu, że odpowiednie miejsca w tęczówce oka odpowiadają poszczególnym organom wewnętrznym. Zmiany na tęczówce, mówią lekarzowi o chorobach lub zaburzeniach poszczególnych organów.

NA CZYM POLEGA BADANIE
Samo badanie trwa około 5 minut, jest bezbolesne, nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne.
Lekarz przy pomocy irydoskopu lub lampy szczelinowej ogląda nasze oczy i analizuje występujące zmiany na tęczówce takie jak: zabarwienie, zagłębienia, plamy barwnikowe itp. W zależności od ich wyglądu i miejsca występowania - wnioskuje o naszych problemach zdrowotnych. Na podstawie badania lekarz wskaże narząd lub układ, gdzie toczy się proces chorobowy lub istnieje niebezpieczeństwo jego wystąpienia. Po badaniu lekarz przeprowadzi z nami rozmowę, opowie o zagrożeniach i predyspozycjach chorobowych, zaleci odpowiednią kurację.

Środek przeciw grzybicy
Fin Candimis

Znajdziesz tutajAndrzej Janus

Andrzej Janus - numer dyplomu 2055.
Jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej- rocznik 1976. Przez cały okres swojej kariery zawodowej pracował w wojskowej i cywilnej służbie zdrowia. Specjalizacja- pediatria I stopnia. W 1994 przeszedł na emeryturę wojskową i podjął pracę jako pediatra w zakładzie opieki zdrowotnej.

Zaczął w tym czasie interesować się zagadnieniami związanymi z medycyną naturalną - odżywianiem, homeopatią ziołolecznictwem oraz stosowaniem suplementów żywieniowych.

Ukończył w tym czasie II stopniowy, dwuletni kurs z homeopatii, kilka kursów biochemicznych dotyczących biochemicznego funkcjonowania organizmu.

Od marca 2001 r. zaprzestał wykonywania zawodu lekarza medycyny akademickiej i całkowicie poświęcił się medycynie naturalnej. Swoje doświadczenia w stosowaniu medycyny naturalnej w praktyce , przedstawia na swojej witrynie www.janus.net.pl i opublikowanych książkach.

Zajmuje się profilaktyką zdrowotną i poradami dotyczącymi :

  • likwidacją grzybic Candida oraz powrotem do dobrego stanu zdrowia,
  • stosowaniem preparatów pochodzenia naturalnego tzw. suplementacją,
  • stosowaniem preparatów homeopatycznych,
  • zastosowaniem ziół i preparatów z nich wykonanych,
  • interpretacją wyników analizy pierwiastkowej włosów i ich zastosowaniem w profilaktyce i w okresie odzyskiwania zdrowia,
  • odżywianiem w profilaktyce zdrowotnej i powrocie do zdrowia.

Przyjęcia: Gabinet Ener-Med środa w godzinach od 8.00-do 16.00
Nie wystawia recept.
Nie wystawia zwolnień lekarskich.

Ener Med - medycyna naturalna
98-220 Zduńska Wola
ul. Królewska 6A (I piętro, wejście od podwórka)

Przyjmujemy w dniach pon - pt:
- w godzinach: 8:00 - 18:00
- rejestracja: 8:00 - 10:00

Telefon: 513 006 315
E-mail do gabinetu: enermed@.op.pl
http://www.ener-med.pl/


Postawiem na zdrowiePostawiłem na zdrowie

Autor książki na własnym przykładzie przekonuje czytelnika, że odpowiednio dobierając składniki pożywienia można zwalczyć nadwagę bez niepotrzebnego głodowania, liczenia kalorii, nadmiernych wydatków na specjalną żywność i bez efektu jo-jo.

Mało tego, eliminując błędy żywieniowe na tyle wzmocnimy system odpornościowy, że siły samonaprawcze organizmu umożliwią samoistne wyleczenie się z szeregu chorób bez użycia preparatów farmaceutycznych, natomiast zdrowym pozwolą utrzymać w znakomitej formie kondycję fizyczną i psychiczną i zachować ją do późnych lat starości.


Nie daj sie zjesc grzybom CandidaNie daj się zjeść grzybom Candida

Żyjemy w dziwnych czasach, kiedy to grzybami Candida zarażona jest większość społeczeństwa, a lekarze medycyny konwencjonalnej nie chcą przyjąć tego faktu do wiadomości i choroby wywołane grzybami traktują jako infekcje bakteryjne i leczą je antybiotykami, które dodatkowo pogłębiają zagrzybienie organizmu. W rezultacie wielu chorych wpada w błędne koło, z którego nijak wyjść nie potrafią.

 
Copyright © 2023 Zaczekać na dusze. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.