Start Aktualności Nowe tematy w dziale Pasożyty Grzybice Kuracje
Nowe tematy w dziale Pasożyty Grzybice Kuracje PDF Drukuj Email
poniedziałek, 29 listopada 2010 15:26

Grzybice CandidaW dziale Pasożyty Grzybice Kuracje dodaliśmy nowe ciekawe i szalenie potrzebne tematy. Czy wiesz że: Niektóre statystyki podają, że w Polsce inwazja owsików sięga 95% ludności, włosogłówki 80%, glisty 50%, zakażenie lambliami już u niemowląt dochodzi do 80%. Zakażenie grzybami trudno jest ustalić ponieważ dolegliwości przez nie powodowane ciągną się przez całe lata i mogą być błędnie diagnozowane.
Z punktu widzenia wielu naukowców, trzecie tysiąclecie uważane jest za plagę grzybic, pasożytów i alergii.

Dzisiejsza medycyna nie zawsze zauważa tego typu zagrożenia, w związku z niewystarczającą diagnostyką, która często nie potrafi wykryć dużych pasożytów, w związku z tym ma problem z ustaleniem diagnozy, a już zupełnie jest bezradna  w przypadku maleńkich jednokomórkowców. Są one jednak problemem większości ludzi.

Wygląda na to że Klasyczna Medycyna chyba chce być zupełnie bezradna.
Lepiej za ciężkie pieniądze długo leczyć choroby, niż tanio zlikwidować robaki.

Niektóre statystyki podają, że w Polsce inwazja owsików sięga 95% ludności, włosogłówki 80%, glisty 50%, zakażenie lambliami już u niemowląt dochodzi do 80%. Zakażenie grzybami trudno jest ustalić ponieważ dolegliwości przez nie powodowane ciągną się przez całe lata i mogą być błędnie diagnozowane.

W związku z tym że pasożyty i grzyby skutecznie pomagają koncernom od zDROWIA produkującym leki w zdobyciu Wiecznych Klientów nikt specjalnie nie przejmuje się, tą plagą która jest przyczyną 14 milionów śmiertelnych przypadków rocznie w skali całego świata. To jest 25% ogólnego wskaźnika śmiertelności! Co czwarta śmierć jest spowodowana pasożytami i grzybami! Choroby pasożytnicze, biorąc pod uwagę ilość chorych, znajdują się na czwartym miejscu po chorobach sercowo-naczyniowych, nowotworach i udarze.

Na zdrowy rozum to chyba powinno być tak, że lekarz każdego chorego najpierw kieruje na badanie i kurację przeciw pasożytom. Ale współczesna oficjalna medycyna - nie tylko polska - ma niewiele wspólnego ze zdrowym rozumem. Przecież nie chodzi o to by wyleczyć. Oni chcą leczyć, leczyć i leczyć. Ich hasło - chemia jest dobra na wszystko!

Jak rozpoznać grzybicę.
Jak nie dać się zjeść robakom i grzybom Candida
dowiesz się na naszych nowych stronach w dziale
Pasożyty Grzybice Kuracje Tutaj >>>

Choroby sercowo naczyniowe, rak, AIDS, cukrzyca, skleroza, zawał i inne główne schorzenia cywilizacyjne bardzo często są konsekwencją rozwoju pasożytów w organizmie człowieka. Jeżeli cierpisz na jakieś dolegliwości nie czekaj, aż lekarz da ci skierowanie.
Każdy z nas powinien nauczyć się, że zdrowie jest dla nas rzeczą najcenniejszą i nie wolno oddawać go w obce ręce.

Może się zdarzyć, lekarz któremu zaproponujesz zbadanie i leczenie pasożytów czy grzybicy
Wyśmieje cię
Wyszydzi
Wystraszy
że zamiast korzystać ze wspaniałych naukowych metod
sprawdzonych na milionach przypadków
ty zamierzasz wprowadzać robaczną, czy grzybiczną dywersję.

Bądź mądry!
Nie daj się zabić!
Ani grzybom, ani grzybicy, ani...

 
Copyright © 2023 Zaczekać na dusze. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.