Start Oczyszczanie organizmu

Oczyszczanie organizmuNa temat Oczyszczanie Organizmu, Detox, Detoks, Detoksyzacja, Oczyszczanie z toksyn itp. zebrało się w internecie tysiące sposobów. Od doskonale udokumentowanych i sprawdzonych w praktyce do niepewnych, a nawet absolutnie nieskutecznych, lub niepotrzebnych dla większości ludzi.
Przykładem niepotrzebnych dla ogółu, ale za to bardzo agresywnie reklamowanych, niech będą kamienie kałowe, które według niektórych sprzedających ma każdy w wieku powyżej 40 lat w ilości 10-15 kilogramów. Bzdura, która ma zadanie - Wystraszyć i wcisnąć wystraszonemu drogi towar.

W tym dziale postaramy się przedstawić sprawdzone, potrzebne, zdrowe i skuteczne metody oczyszczania organizmu. Dział w stałej rozbudowie.

 Oczyszczanie jonowe

Jonowe oczyszczanie organizmu.
W 2003 roku dwóch amerykańskich naukowców Peter Agre i Roderick Mackinnon dostali nagrodę Nobla w dziedzinie chemii za odkrycie kanałów wodnych w błonach komórkowych. Odkrycia ich wyjaśniły światu w jaki sposób sole mineralne w postaci jonów i woda transportowane są na zewnątrz i do wewnątrz komórek organizmu. Odkrycia te pozwoliły również zrozumieć jak powstają i są przekazywane sygnały elektryczne w komórkach nerwowych. Dzięki temu jest możliwe wyjaśnienie mechanizmów oczyszczania komórek ze szkodliwych dla organizmu substancji jak też przyczyn powstawania wielu chorób nerek serca, mięśni czy układu nerwowego. Odkrycia te zainspirowały do zbudowania urządzenia do jonowego oczyszczania organizmu.

Więcej…
 


Copyright © 2024 Zaczekać na dusze. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.