Start Biznes z duszą Ośrodek Diagnostyczno - Leczniczy POLANIA Marek Wolniak

Ośrodek Polania

Ośrodek Diagnostyczno-Leczniczy Polania za swoje hasło przewodnie przyjął mądre słowa ks. Jana Twardowskiego:
"Zdrowie nie jest wszystkim, ale wszystko bez zdrowia jest niczym".
Polania prowadzi turnusy diagnostyczno-lecznicze w pięknym ośrodku w Kobylej Górze w czasie których uzyskasz skuteczną pomoc w wielu jednostkach chorobowych takich jak: cukrzyca,  stopa cukrzycowa,  choroby przewodu pokarmowego, wrzodziejące zapalenie jelita grubego,  choroba Leśniowskiego – Crohna, zespół złego wchłaniania, owrzodzenia spowodowane schorzeniami naczyń żylnych i trudno gojące się rany w tym odleżyny oraz grzybice i inne.


Polania zaprasza na 14 dniowe turnusy z terapią przeciw pasożytom
Polania to jedyny w Polsce Ośrodek leczący stacjonarnie pasożyty człowieka. Zapraszamy na 14 dniowe kuracje. Tutaj uzyskasz pomoc i pozbędziesz się pasożytów: robaki obłe i płaskie,  lamblie,  przywry,  motylice, węgorek jelitowy,  tęgoryjec, gronkowiec złocisty, owsiki,  tasiemiec, rzęsistek,  chlamydie, toksoplazmoza, bakterie i grzyby – (candida candidoza, kandydoza, mikoza).

Kuracja przeciw pasożytom realizowana wysyłkowo
Produkt ten został stworzony by pomóc osobom ze zdiagnozowanymi pasożytami, które z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do Ośrodka na turnus przeciwpasożytniczy, a chcą przeprowadzić kurację samodzielnie w domu.

Jadłospisy pomocne w różnych jednostkach chorobowych
Proponujemy 14 dniowe jadłospisy lecznicze, dobrane do danych jednostek chorobowych. Jadłospisy zawierają przepisy wykonania dla każdej potrawy i wyjaśniają wpływ poszczególnych składników na zdrowie, jak również uwagi dotyczące higieny życia.

Badania Voll'a
Badanie pozwala prowadzić wczesną diagnostykę różnych przed patologicznych zaburzeń w narządach i systemach naszego organizmu, nawet wtedy kiedy objawy choroby są niewyraziste lub ich brak albo gdy już dają nam o sobie odczuć.

Badania krwi w mikroskopie z ciemnym polem widzenia
Kropla krwi pacjenta jest bezpośrednio nanoszona na szkiełko podstawowe i przykryta szkiełkiem nakrywkowym. Tak przygotowany preparat jest natychmiast badany pod powiększeniem 1200x. Mikroskop jest oświetlony światłem które pada pod specjalnym kątem do badanej próbki. Obraz, który ukazuje się w mikroskopie pozwala wyciągnąć bardzo ważne wnioski odnośnie stanów patologicznych organizmu. Pokazuje również tendencję krwi i jej komórek do zmian degeneracyjnych lepiej niż jakakolwiek inna metoda.

Ozonoterapia dożylna i zewnętrzna
Ozon z bardzo dobrym skutkiem jest stosowany zewnętrznie w leczeniu: wszelkiego rodzaju owrzodzeń przewlekłych spowodowanych schorzeniami naczyń żylnych, trudno gojących się ran w tym odleżyn, stopie cukrzycowej, grzybicach, ostrych zmianach alergicznych, chorobach skórnych (liszaj, trądzik, opryszczka i ropnie) i zmianach troficznych.
Lekarz podaje ozon dożylnie w przypadku wymienionych wyżej schorzeń, oraz chorób krążenia, jako metodę wspomagającą przy chemio i radioterapii w onkologii, zgorzeli gazowej, chorobach reumatycznych, uszkodzeniach wątroby, stanach zapalnych w urologii i okulistyce.


Na stronie www.polania.pl znajdziesz masę ciekawych informacji na temat diagnostyki i naturalnych metod leczenia wielu chorób.Kontakt:
Ośrodek Diagnostyczno Leczniczy POLANIA
Marek Wolniak
Biuro: ul. Piwna 5
62-800 Kalisz
tel: 62 757 63 19
kom: 502 271 005
www.polania.pl

Ośrodek: "Nad Zalewem"
63-507 Kobyla Góra
ul.Tetmajera 4

www.nadzalewem.com.plWiosna Nad Zalewem

Wiosna nad zalewem

Lato Nad Zalewem
Lato nad zalewem

Jesień Nad Zalewem
Jesień Nad Zalewem

Zima Nad Zalewem
Zima Nad Zalewem

Zdjęcia ze strony www.nadzalewem.com.pl

 
Copyright © 2023 Zaczekać na dusze. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.