Start Uzdrowiciel Bruno Groening
PDF Drukuj Email

 

Genialny uzdrowiciel Bruno Goering Uzdrowiciel z Niemiec

Bruno GroeningUzdrowiciel Bruno Groening - Niezwykły syn cieśli.
31 maja 1906 w Gdańsku Oliwie w rodzinie ubogiego cieśli Groeninga przyszedł na świat jego czwarty syn - Bruno. Sześcioro rodzeństwa rosło zdrowo, choć głodno.
Bruno miał dziwny dar. Tam, gdzie się pojawiał, ucichały kłótnie. Miejscowy knajpiarz posyłał po niego, gdy tylko w szynku wybuchały awantury, chore zwierzaki włóczyły się za nim grupkami, a złe psy w jego obecności łagodniały. Także ludzie trapieni rozmaitymi dolegliwościami czuli się lepiej, gdy obok nich pojawiał się ten chłopiec.
Był zdolny, zdał do Szkoły Handlowej, ale ojciec wolał, by został cieślą. Wybuchła II wojna światowa. W 1943 roku Bruna wcielono do Wehrmachtu. Po paru tygodniach trafił do rosyjskiej niewoli. Tam w sposób szczególny ujawniły się jego niezwykłe zdolności: przywracał do zdrowia jeńców, którym, wydawało się, nic już nie mogło pomóc.
Gdy wrócił do Niemiec, towarzyszyła mu sława uzdrowiciela. W marcu 1949 r. poproszono go do chorego na zanik mięśni ośmiolatka, Dietera Hulsmanna. Po paru dniach chłopiec, od miesięcy nie wstający z łóżka, zaczął nie tylko chodzić, ale i biegać. Jego rodzice opowiedzieli o wszystkim dziennikarzom. Do Groeninga zaczęły napływać tłumy chorych. Wielu doznawało uzdrowienia. Mimo to w sierpniu 1949 zakazano Groeningowi publicznej działalności. A w marcu 1955 wytoczono mu proces o rzekome nieumyślne spowodowanie śmierci jednego z pacjentów. Uzdrowiciel zmarł 26 stycznia 1959 roku, w związku z czym proces został zakończony bez wydania wyroku. Sekcja zwłok wykazała, że wnętrzności Groeninga wyglądały, jakby strawił je ogień. Mistyk twierdził, że jeśli nie będzie mógł przekazywać dalej uzdrawiającej siły - spali się... Autor Krzysztof Myśliwiec Źródło: Gwiazdy mówią
>>>

No cóż. Groening był prawdziwym Niemcem i posłusznie zastosował się do "światłych" wyroków ludzi którzy dla "powszechnego dobra" zrobią wszystko.
Co to za ludzie?
Lekarze i farmacja, którym odbierał zyski i autorytet nieomylności.
Akademie które w żaden sposób nie mogły sobie z tym fenomenem poradzić i na tym zarobić.

W związku z tym, że wśród uzdrowionych byli ludzie wszystkich ras i wyznawcy wszystkich religii nie pasowało to również kościołowi. Boża siła i Bóg o którym mówił Groening nie był tym egoistycznym i wymagającym pokłonów Bogiem z kościelnych i biblijnych opowieści, tylko Dobrym Uniwersalnym Bogiem Wszystkich Ludzi.

Dobry Uniwersalny Bóg Wszystkich Ludzi - niepojęta siła sprawcza przyjazna życiu, której nie potrafimy opisać, znaleźć, ani zaszufladkować, której mocarnym przekaźnikiem był Bruno Groening, przejawia swoją obecność na ziemi i dzisiaj.

"Ufaj i wierz, boża siła pomaga i uzdrawia." - Bruno Groening


"Można uleczyć każdą chorobę, ale nie każdego człowieka." - Bruno Groening


Poczytaj podrozdział Bruno Groening dzisiaj.

Dokumentalny film o życiu i działalności Bruno Groeninga składa się z 3 części, każda około 95 min.
9 lat pracy ludzi którzy postanowili że nie wolno o Nim zapomnieć, choć miłościwie nam panująca UE w ramach walki z terroryzmem i o leczenie obywateli ( bo nie o Zdrowie tu chodzi! ) chętnie by zakazała rozpowszechniania takich nieprawomyślnych i wywrotowych informacji, godzących w dobre(?) imię oficjalnej medycyny i wszechwładnej farmacji. 
Czas trwania filmu 5 godzin - 3 części.
Ponad 70 godzin nagrań filmowych. Ponad 80 wywiadów ze świadkami tamtego okresu.
Film "Fenomen Bruno Groeninga" ukazuje dramatyczne wydarzenia tamtych czasów i podąża śladami tego niezwykłego Człowieka. Film naświetla poszczególne etapy życia i działania Bruno Groeninga w sposób otwarty, obiektywny i empatyczny.

Poniżej zwiastuny tego filmu.
Obejrzyj póki wolno!

W czasie projekcji całego filmu wielokrotnie dochodziło do ozdrowień.

Linki do tego niezwykłego filmu:"Ufaj i wierz, boża siła pomaga i uzdrawia." (Bruno Groening)

 

 

Poczytaj podrozdział Bruno Groening dzisiaj.

 
Copyright © 2024 Zaczekać na dusze. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.