Start Medycyna naturalna - Ludzie i ich metody


Witamy w dziale Medycyna naturalna - Ludzie i ich metody pokonywania chorób.
Dział w stałej rozbudowie. Wpadnij jutro!

Chcemy ta drogą spopularyzować wszystkich którzy codzienną pracą, czy  świątecznym hobby przyczyniają się do prawdziwego poprawiania zdrowotności w Polsce bez narażania Ministerstwa od zdrowia, Narodowego Funduszu Ochrony Zdrowia, Budżetu i wielu, wielu innych instytucji na niepotrzebne wydatki pompowane w koncerny od maskowania objawów, aplikowania antybiotyków i znieczuleń i leczenia, leczenia , leczenia tychże objawów, aż do ... powiedzmy utraty klienta. Ale nie ma problemu - ogłupiane przez media i reklamy społeczeństwo zaraz na to miejsce przyśle 2 - 3 chętnych do tytułu Dożywotniego Klienta. 

Będzie tu więc o lekarzach, homeopatach, zielarzach, kręgarzach, pielęgniarkach, dietetykach, rolnikach, kucharkach i innych. Czasami może i jakiś profesor się zdarzy, ale to chyba będzie rzadkość. Zobaczymy.PDF Drukuj Email

Dr Bogusław Wojnowski Dr n. wet. Bogumił Wojnowski prowadzi dwie firmy: Centrum Promocji Medycyny Biofizycznej i Rehabilitacji Integrum ul. Bernardyńska 5, 02-904 Warszawa, Tel. kom. +48 510 247 300, Tel./fax. +48 22 651 59 16 E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
i Medivet BW - sklep i gabinet weterynaryjny na Stegnach w Warszawie.

Doktor weterynarii Bogumił Wojnowski leczy metodami niespotykanymi w codziennej klasycznej praktyce medycznej. Niektórzy, szczególnie ci którzy święcie wierzą w tabletki i antybiotyki,  mówią bzdura, inni czary, jeszcze inni że wyleczenia to psychologiczny efekt placebo.
Może wszyscy mieli by trochę racji gdyby nie to, że doktor Bogumił Wojnowski naprawdę WYLECZA, w odróżnieniu od klasycznej medycyny, która leczy i leczy i leczy powodując następne choroby, elegancko zwanymi - Skutkami Ubocznymi Leków.
Argument - Efekt Placebo, też nie wytrzymuje w starciu z praktyką ponieważ doktor Wojnowski WYLECZA nie tylko ludzi i pojedyńcze zwierzęta, ale całe kurnik, stadniny koni i obory, a nawet  pola, sady i winnice. Skąd psychologiczny efekt placebo w winnicy??? Trzeba się zgodzić z Hamletem:
Są takie rzeczy w niebie i na ziemi, o których się
filozofom nie śniło? - Są! Czytaj dalej o ludziach, koniach i winnicach.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Andrzej Janus - medycyna naturalna

Andrzej Janus. Jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej - rocznik 1976. Przez cały okres kariery zawodowej pracował w wojskowej i cywilnej służbie zdrowia. Specjalizacja - pediatria I stopnia. W 1994r przeszedł na emeryturę wojskową i podjął pracę jako pediatra w zakładzie opieki zdrowotnej. Zaczął w tym czasie interesować się zagadnieniami związanymi z medycyną naturalną - odżywianiem, homeopatią, ziołolecznictwem oraz stosowaniem suplementów żywieniowych. Ukończył II stopniowy, dwuletni kurs z homeopatii dla lekarzy i farmaceutów, kilka kursów dotyczących biochemicznego funkcjonowania organizmu. W 2001r zaprzestał wykonywania zawodu lekarza medycyny akademickiej i całkowicie poświęcił się medycynie naturalnej. Autor książek: "Nie daj się zjeść grzybom Candida" i "Postawiłem na zdrowie". Strona www.janus.net.pl
Andrzej Janus o swojej drodze do medycyny naturalnej:
Po dwudziestu latach pracy w zawodzie lekarza pediatry stwierdziłem z przerażeniem, że stan zdrowia moich pacjentów, leczonych z powodu schorzeń alergicznych i infekcyjnych systematycznie pogarsza się, mimo stosowania najbardziej nowoczesnej farmakoterapii. Doszedłem do wniosku, że albo ja popełniam błędy w leczeniu, albo niewłaściwy jest system leczenia stosowany w placówkach służby zdrowia. Zacząłem dogłębnie analizować ten problem.

Więcej…
 


Copyright © 2024 Zaczekać na dusze. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.