Start Biznes z duszą Vitus - Naturalne kosmetyki lecznicze

Naturalne kosmetyki lecznicze

Firma Vitus od kilku lat propaguje na polskim rynku naturalne kosmetyki lecznicze oparte na wiedzy i recepturach wywodzących się z medycyny naturalnej, medycyny ludowej, doświadczeń zielarni i oczywiście współczesnej wiedzy i technologii. Są to kosmetyki pielęgnacyjne, ale także wspomagające mechanizmy obronne organizmu, procesy leczenia, uśmierzające ból czy niwelujące uczucie dyskomfortu.

Kosmetyki lecznicze
Kosmetyki lecznicze

W naszym serwisie między innymi przedstawiamy Państwu produkty, nowej na naszym rynku, niemieckiej firmy KÜHN KOSMETIK szczycącej się apteczną jakością swoich produktów (APOTHEKENQUALITAT),  wyjątkową sterylnością, starannością doboru składników i dbałością o zgodność receptur. Seria „dr Sacher’s" szczególnie polecana dla osób o skórze wrażliwej i delikatnej. Kosmetyki bez dodatków zapachowych, przeznaczone dla osób z alergią, są dodatkowo oznaczone.

KÜHN KOSMETIK jest także specjalistą w produkcji kosmetyków przeznaczonych dla osób aktywnych, sportowców amatorów i wyczynowców, a  także osób przeciążonych pracą fizyczną  czy zmęczonych.

Seria słynnych tradycyjnych KOŃSKICH BALSAMÓW firmy OLD VILLAGE znana jest już na polskim rynku od kilku lat dzięki naszej współpracy z Grupą PGF i wieloma aptekami.


Oprócz tradycyjnych balsamów końskich firma Vitus oferuje znany w wielu krajach, produkowany w Polsce - Balsam Ratownik.
Balsam Ratownik niezbędny w domu w pracy i na wakacjach! Na poparzenia, drobne rany i dla ochrony skóry.

Balsam Ratownik

Balsam RATOWNIK to wyjątkowy preparat kosmetyczny przeznaczony do ochrony i regeneracji skóry całego ciała. Jest to bezwonny preparat o właściwościach wybitnie regenerujących i silnie kojących. Doskonale nadaje się do pielęgnacji skóry nadmiernie przesuszonej, cienkiej i wrażliwej na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wskazany jest do pielęgnacji skóry rąk i stóp ze skłonnością do szorstkości, pękania i podrażnień. Przyspiesza regenerację skóry po intensywnym opalaniu oraz po ekspozycji na zbyt wysokiej lub niskiej temperaturze.

Balsam RATOWNIK pobudza naturalne siły organizmu człowieka - stymuluje właściwości ochronne naskórka, inicjuje procesy regeneracyjne i przynosi natychmiastowa ulgę poprzez przywrócenie równowagi serotoniny i bradykininy w miejscu stosowania.
W skład balsamu między innymi wchodzą:
lipidy mleczne - specjalnie oczyszczone i utrwalone tłuszcze otrzymywane z mleka zmiękczające i uelastyczniające naskórek, odbudowujące jego warstwę lipidową, zapobiegające utracie wody, działające odżywczo oraz chroniące skórę przed działaniem czynników zewnętrznych.

olejek z owoców rokitnika syberyjskiego - otrzymywany z dojrzałych owoców.
Działanie: przyspiesza odnowę skóry, zwiększa intensywność procesów naprawczych, zmniejsza złuszczanie się naskórka, reguluje procesy fizjologiczne w skórze, neutralizuje wolne rodniki.

Jak stosować:
Należy obficie nanieść balsam na skórę. Konsystencja preparatu zmienia się z maściopodobnej na płynną pod wpływem temperatury ciała co pozwala bez trudu rozprowadzić balsam na całej powierzchni skóry. Korzystne działanie balsamu wystąpi już w ciągu 5-15 minut po naniesieniu preparatu. Do uzyskania dobrych efektów regeneracji naskórka wystarczą 1-3 aplikacje balsamu co 2-3 godziny.

Balsam Ratownik
Znajdziesz tutaj

 
Copyright © 2023 Zaczekać na dusze. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.